İnternet Andıcı Soruşturması

Albay Dursun Çiçek’in İnternet Andıcı soruşturması kapsamında verdiği ifadelerle ilgili basında yürütülen karalama ve dezenformasyon kampanyasının kimin eliyle yürütüldüğü bugun iddianamenin İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabulünden sonra açığa çıktı.

Yürütülen karalama kampanyasında kullanılan ifadelerin ve genel dilin internet andıcı iddianamesindeki ifadeler ve kullanılan dil ile birebir örtüşüyor olması bu karalama kampanyasının bizzat savcılık tarafından idare edildiğini açıkça kanıtladı.

Bilgi kirliliğini önlemek ve gerçekleri yorumlarla değil somut delillerle ortaya koymak için Alb. Dursun Çiçek’in soruşturma sırasında verdiği ifadeleri burada kamuoyu ile yorumsuz bir şekilde paylaşıyoruz.

Alb. Dursun Çiçek’in 8 Haziran 2011 tarihinde verdiği ifadenin tam metnine erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Alb. Dursun Çiçek’in savcılık davetiyle gittiği ikinci sorgulama sırasında verdiği ifadenin tam metni için buraya tıklayın.

2 Responses to İnternet Andıcı Soruşturması

  1. rojhat says:

    Türkiye cumhuriyeti hiç bir zaman bu kadar karartırılmamıştı yaşasın dursun çiçekler.

  2. özden says:

    slmlar ben erzincandaki cafe şöminenin gercek ve tek sahibiyim beş yıldır ben işletiyorum bu kafeyi anlam veremiyorum bu olanlara. savcılığa ifade verdiğim halde munzur yani s.z. hic bir alakası olmayan bir işletmeye benim diyor ve buna heerkes sessiz kalıp göz yumuyor. bense ne zorluklarla ne bedeller ödeyerek aldığım iş yerimi şimdilerde ayakta tutabilmek icin dileniyorum.onurumu ve şerefimi satmadığım icin .üstelik suclular kol gezerken biz zan altında kalıyoruz.nasıl bir adalettirki masumu sucsuzu suclu gösterip mahkum ederken; sucluyu namussuzu dışarı salıyor. elbet ilahi adalet birgün yerini bulacaktır.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: